Konto Jakże Osobiste

League of Legends

Korzystna rozgrywka z Kontem Jakże Osobistym

Załóż konto z kartą i aktywuj korzyść dla graczy. Co miesiąc możesz zdobyć aż 1380 Riot Points do League of Legends!

  • 0 zł za konto i kartę dla aktywnych
  • 0 zł za 2 korzyści z 11 do wyboru
  • Nowa korzyść - Punkty dla graczy
  • Karta z Mistrzowską Ashe z League of Legends

Unikatowa Karta dla Gracza - Debit Mastercard

z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe - bohaterki gry League of Legends

Zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i zyskaj dostęp do specjalnych ofert dla graczy.

We współpracy z Mastercard przygotowaliśmy zestaw specjalnych nagród, które szczególnie przypadną do gustu wszystkim graczom - na przykład Riot Points w grze League of Legends lub skrzynie Hextech z kluczem. Zdobędziesz je, płacąc Kartą dla Gracza - Debit Mastercard.

za prowadzenie konta dla aktywnych lub poniżej 26 lat

za kartę debetową dla aktywnych lub poniżej 18 lat

krajowe przelewy internetowe w złotych

dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile

dwie aktywne korzyści z 11 dostępnych w pakiecie

aplikacja mobilna Alior Mobile

Dopasuj konto do siebie

Klik - włączasz i wyłączasz korzyści na smartfonie

Szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Dostosuj konto do swoich potrzeb. Dwie korzyści są za 0 zł.

Każda następna to tylko 3,50 zł miesięcznie.

Zwrot 1% za płatności mobilne - do 20 zł miesięcznie
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów na świecie
Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł)
Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku
Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
NOWOŚĆ - Punkty dla graczy Każda płatność bezgotówkowa Kartą dla Gracza – Debit Mastercard to krok bliżej do nagrody. Swój voucher na Riot Points zdobędziesz dzięki płatnościom mobilnym w sklepach stacjonarnych, a jeszcze szybciej, kupując u ponad 80 partnerów programu Bezcenne Chwile i korzystając z ich ofert specjalnych. bez wprowadzania kodu PIN na terminalu.
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne
Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,04%)
Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
NOWOŚĆ - Punkty dla graczy Każda płatność bezgotówkowa kartą Mastercard z Ashe to krok bliżej do nagrody. Swój voucher na Riot Points zdobędziesz dzięki płatnościom mobilnym w sklepach stacjonarnych, a jeszcze szybciej, kupując u ponad 80 partnerów programu Bezcenne Chwile i korzystając z ich ofert specjalnych. bez wprowadzania kodu PIN na terminalu.
Jak zdobyć Riot Points do League of Legends?
Załóż Konto Jakże Osobiste i zamów kartę Kartę dla Gracza - Debit Mastercard z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe z League of Legneds.
Aktywuj kartę i zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Za każdą bezgotówkową płatność kartą zbierasz punkty programu, które możesz wymienić na nagrody m.in. na Riot Points do League of Legends.
Dodatkowo aktywuj korzyść Punkty dla graczy, a za każdą transakcję mobilną otrzymasz ekstra punkty. Możesz zyskać nawet 1380 Riot Points miesięcznie!
Program Mastercard Bezcenne Chwile

Program Mastercard Bezcenne Chwile to źródło wielu atrakcyjnych nagród oraz ofert umożliwiających realizację życiowych pasji.

Płać swoją kartą Mastercard, gdziekolwiek jesteś, a punkty zbiorą się same.

Posiadacze wybranej do dnia 17 czerwca 2019 roku i aktywnej po tym dniu korzyści mogą z niej zrezygnować i zarejestrować kartę bezpłatnie w Programie Priceless Specials. W przypadku rezygnacji z korzyści, będzie ona aktywna do końca miesiąca kalendarzowego zgodnie z Regulaminem korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Pobierz Alior Mobile

Twoje finanse zawsze z Tobą.

Pobierz na telefon aplikację Alior Mobile i zyskaj dostęp

do swojego konta oraz finansów z dowolnego miejsca.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł lub nie masz ukończonych 18 lat. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie karty Karty dla Gracza - Debit Mastercard oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Oprocentowanie rachunku jest zmienne, a jego wysokość, okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania oraz maksymalne saldo środków na rachunku objętych podwyższonym oprocentowaniem określone są w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości wykonanych w sklepach stacjonarnych płatności bezgotówkowych z użyciem Google Pay™, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym. Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Szczegółowe zasady zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach - pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Aplikację Alior Mobile możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android).

Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku oraz na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste jest dostępne wyłącznie dla osób, które ukończyły 13 lat. W przypadku osób małoletnich konto można otworzyć w naszych placówkach za zgodą przedstawiciela ustawowego. Konto Jakże Osobiste osób małoletnich różni się zakresem dostępnych korzyści zgodnie z Regulaminem korzyści dla Konta Jakże Osobistego. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla limitu na koncie wynosi 13,04%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku ›

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 8.05.2020 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji ›