Konto dla Graczy

Wygrywaj korzyści do konta

Załóż konto i zyskaj nawet 500 zł premii! Płać wyjątkowymi kartami dla graczy do konta osobistego i zdobywaj unikatowe nagrody.

 • Do 450 zł premii – za założenie konta z kartą
 • i spełnienie warunków promocji
 • 50 zł premii ekstra – za otwarcie konta
 • przez VideoSelfie lub Alior Mobile
 • 0 zł za prowadzenie konta – jeśli masz mniej niż 26 lat
 • lub zapewnisz jednorazowy wpływ 1500 zł/miesięcznie
 • 0 zł za 2 aktywne korzyści – z 11 do wyboru
 • Do 450 zł premii – za założenie konta z kartą
 • i spełnienie warunków promocji
 • 50 zł premii ekstra – za otwarcie konta
 • przez VideoSelfie lub Alior Mobile
 • 0 zł za prowadzenie konta – jeśli masz
 • mniej niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy
 • wpływ 1500 zł/miesięcznie
 • 0 zł za 2 aktywne korzyści – z 11 do wyboru

Wnioski w ramach promocji można składać od 1.10.2023 r. do 31.01.2024 r. Szczegóły w Regulaminie sprzedaży premiowej Bankuj mobilnie – edycja X

Zdobądź nawet 500 zł premii

Zdobądź nawet 500 zł premii

Ciesz się premią do 500 zł

Przez 8 miesięcy po 50 zł (max 400 zł). Wystarczy, że w miesiącu:

 • wykonasz co najmniej 5 transakcji
 • bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną
 • do otwartego konta na dowolną kwotę,
 • zalogujesz się do aplikacji moblinej,
 • zasilisz konto kwotą łącznie 1000 zł.

50 zł możesz otrzymać dodatkowo, jeśli założysz konto przez VideoSelfie lub w Alior Mobile.

Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniono warunki.

Szczegóły dostępneRegulaminie sprzedaży premiowej Bankuj mobilnie – edycja X oraz w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Konto jakie chcesz

W aplikacji Alior Mobile szybko i wygodnie włączasz i wyłączasz korzyści w koncie.

Dzięki temu zawsze masz konto dopasowane do swoich aktualnych potrzeb. Dwie korzyści są za 0 zł, kolejne za 3,50 zł/mies.

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz
 • jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
 • 0 zł za dwie korzyści z dostępnych w pakiecie
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli masz mniej niż 26 lat
 • lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
 • 0 zł za dwie korzyści z dostępnych w pakiecie
Konto Jakże Osobiste z korzyściami
Punkty dla graczy

Włącz wyjątkową korzyść Punkty dla graczy, a każda płatność telefonem, zegarkiem lub BLIK to krok bliżej do nagrody.

Swój voucher na wyjątkowe nagrody zdobędziesz dzięki płatnościom mobilnym w sklepach stacjonarnych, a jeszcze szybciej, kupując u ponad 80 partnerów programu Bezcenne Chwile i korzystając z ich ofert specjalnych.

Unikatowe karty dla graczy

Wybierz swoją Kartę dla Gracza - Debit Mastercard z wizerunkiem Ashe lub Lulu. Płać nią regularnie i zdobądź specjalne nagrody.

W gamingowym katalogu znajdziesz Riot Cash, gadżety z gry League of Legends, skrzynie Hextech z kluczem, klawiatury, myszki lub fotele gamingowe, a nawet kody cyfrowe do najpopularniejszych konsol czy PC. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zdobędziesz je, płacąc Kartą dla Gracza.

Jak zdobyć unikatowe nagrody?
Załóż Konto Jakże Osobiste i zamów Kartę dla Gracza - Debit Mastercard z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe lub Lulu z League of Legends.
Aktywuj kartę i zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Za każdą bezgotówkową płatność kartą zbierasz punkty programu, które możesz wymienić na nagrody m.in. na gadżety z League of Legends.
Dodatkowo, w aplikacji mobilnej Alior Mobile lub bankowości internetowej Alior Online, aktywuj korzyść Punkty dla graczy. Dzięki korzyści za każdą transakcję mobilną otrzymasz ekstra punkty.
Szczegóły działania korzyści Punkty dla graczyregulaminie korzyści Konta Jakże Osobistego
Program Mastercard Bezcenne Chwile

Program Mastercard Bezcenne Chwile to źródło wielu atrakcyjnych nagród oraz ofert umożliwiających realizację życiowych pasji. Płać swoją kartą Mastercard, gdziekolwiek jesteś, a punkty zbiorą się same.

Posiadacze wybranej do dnia 17 czerwca 2019 roku i aktywnej po tym dniu korzyści mogą z niej zrezygnować i zarejestrować kartę bezpłatnie w Programie Priceless Specials. W przypadku rezygnacji z korzyści, będzie ona aktywna do końca miesiąca kalendarzowego zgodnie z Regulaminem korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Bankuj mobilnie

Twoje finanse zawsze przy Tobie.

Pobierz nowoczesną aplikację mobilną Alior Mobile i zyskaj dostęp do swojego konta i finansów z dowolnego miejsca, o każdej porze.

Sprzedaż premiowa „Bankuj mobilnie – edycja X” obowiązuje od 1.10.2023 r. do 28.02.2025 r. Wnioski w ramach promocji można składać od 1.10.2023 r. do 31.01.2024 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie trzech lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego. Szczegóły w regulaminie sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja X”. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku (jako wpływ nie są traktowane przelewy z rachunków Kantoru Walutowego Alior Banku należących do klientów indywidualnych i biznesowych) lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł lub nie masz ukończonych 18 lat. Dwie korzyści będą bezpłatne, każda kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie.

Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie Karty dla Gracza – Debit Mastercard oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Do 31 grudnia 2023 r. dla kwoty do 10 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 2% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 4% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążającymi rachunek Konta Jakże Osobistego na łączną wartość co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest korzyść. Oprocentowanie jest zmienne. Informacja o oprocentowaniu dostępna jest w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości płatności bezgotówkowych wykonanych w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, SwatchPAY!, Xaomi Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym. Dla usług płatności mobilnych mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe zgodnie z regulaminem danej usługi. Do płatności zbliżeniowych Apple Pay, Google Pay, SwatchPAY!, Garmin Pay, Xaomi Pay lub Fitbit Pay jest wymagane urządzenie obsługujące tę funkcję. BLIK zbliżeniowy jest dostępny na telefonach z Androidem 6.0 (lub nowszym) oraz aktywną usługą NFC.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 30,51%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta.

Szczegółowe zasady dot. wszystkich korzyści zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego. Szczegółowe informacje, w tym dotyczące trybu zawarcia umowy przez VideoSelfie, znajdują się w Regulaminie rachunków oszczędnościowo - rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulaminie kart płatniczych Alior Banku SA oraz w Regulaminie korzystania z Kanałów Elektronicznych dla klientów indywidualnych. Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku S.A. oraz na stronie www.aliorbank.pl. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku na www.aliorbank.pl/l/slownik.

Aplikację Alior Mobile możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon ze sklepu App Store (iOS), Google Play™ (Android™) lub AppGallery. Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 1.10.2023 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji.