Konto Jakże Osobiste

League of Legends

Korzystna rozgrywka z Kontem Jakże Osobistym

Załóż konto z kartą i aktywuj korzyść dla graczy. Zdobywaj unikatowe nagrody płacąc w sklepach wyjątkową kartą dla graczy.

  • 0 zł za konto jeśli masz mniej niż 26 lat
  • lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.
  • 0 zł za 2 korzyści z 11 do wyboru
  • Punkty dla graczy
  • Karta z Mistrzowską Ashe z League of Legends

Unikatowa Karta dla Gracza - Debit Mastercard

z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe - bohaterki gry League of Legends

Zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i zyskaj dostęp do specjalnych ofert dla graczy.

We współpracy z Mastercard przygotowaliśmy zestaw specjalnych nagród, które szczególnie przypadną do gustu wszystkim graczom - na przykład Riot Points w grze League of Legends lub skrzynie Hextech z kluczem. Zdobędziesz je, płacąc Kartą dla Gracza - Debit Mastercard.

za konto jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.

krajowe przelewy internetowe w złotych

dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile

dwie aktywne korzyści z 11 dostępnych w pakiecie

aplikacja mobilna Alior Mobile

Dopasuj konto do siebie

Klik - włączasz i wyłączasz korzyści na smartfonie

Szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Dostosuj konto do swoich potrzeb. Dwie korzyści są za 0 zł.

Każda następna to tylko 3,50 zł miesięcznie.

Zwrot 1% za płatności mobilne - do 20 zł miesięcznie
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów na świecie
Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 tys. zł)
Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku
Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
NOWOŚĆ - Punkty dla graczy Każda płatność bezgotówkowa Kartą dla Gracza – Debit Mastercard to krok bliżej do nagrody. Swój voucher na Riot Points zdobędziesz dzięki płatnościom mobilnym w sklepach stacjonarnych, a jeszcze szybciej, kupując u ponad 80 partnerów programu Bezcenne Chwile i korzystając z ich ofert specjalnych. bez wprowadzania kodu PIN na terminalu.
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne
Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 27,15%)
Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
Punkty dla graczy Każda płatność bezgotówkowa Kartą dla Gracza Debit Mastercard to krok bliżej do nagród. Zdobędziesz je dzięki płatnościom mobilnym w sklepach stacjonarnych, a jeszcze szybciej, kupując u ponad 80 partnerów programu Bezcenne Chwile i korzystając z ich ofert specjalnych.

Jak zyskać nawet 450 zł?

Złóż wniosek online o Konto Jakże Osobiste z kartą do 31 maja 2023 roku. Wyraź zgodę marketingową podczas składania wniosku, w ciągu 30 dni podpisz umowę o konto i kartę oraz aktywuj 2 dowolne korzyści na Koncie Jakże Osobistym.

 Zyskaj nawet 450 zł

Przez 8 miesięcy po 50 zł (max 400 zł). Wystarczy, że w miesiącu:

  • wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą płatniczą wydaną do otwartego konta na dowolną kwotę,
  • zalogujesz się do aplikacji moblinej.

Dodatkowe 50 zł możesz otrzymać, jeśli założysz konto przez VideoSelfie.

Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniono warunki. Szczegóły dostępne w Regulaminie sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja VIII” oraz w  Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Jak zdobyć Riot Points do League of Legends?
Załóż Konto Jakże Osobiste i zamów kartę Kartę dla Gracza - Debit Mastercard z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe z League of Legneds.
Aktywuj kartę i zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Za każdą bezgotówkową płatność kartą zbierasz punkty programu, które możesz wymienić na nagrody m.in. na Riot Points do League of Legends.
Dodatkowo, w aplikacji mobilnej Alior Mobile lub bankowości internetowej Alior Online, aktywuj korzyść Punkty dla graczy, a za każdą transakcję mobilną otrzymasz ekstra punkty.
Program Mastercard Bezcenne Chwile

Program Mastercard Bezcenne Chwile to źródło wielu atrakcyjnych nagród oraz ofert umożliwiających realizację życiowych pasji.

Płać swoją kartą Mastercard, gdziekolwiek jesteś, a punkty zbiorą się same.

Posiadacze wybranej do dnia 17 czerwca 2019 roku i aktywnej po tym dniu korzyści mogą z niej zrezygnować i zarejestrować kartę bezpłatnie w Programie Priceless Specials. W przypadku rezygnacji z korzyści, będzie ona aktywna do końca miesiąca kalendarzowego zgodnie z Regulaminem korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Pobierz Alior Mobile

Twoje finanse zawsze z Tobą.

Pobierz na telefon aplikację Alior Mobile i zyskaj dostęp

do swojego konta oraz finansów z dowolnego miejsca.

Sprzedaż premiowa „Bankuj mobilnie – edycja VIII” obowiązuje od 1.03.2023 r. do 30.04.2024 r. Wnioski w ramach promocji można składać od 1.03.2023 r. do 31.05.2023 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego. Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja VIII”. Konto Jakże Osobiste w ramach oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja VIII” jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku (jako wpływ nie są traktowane przelewy z rachunków Kantoru Walutowego Alior Banku należących do klientów indywidualnych i biznesowych) lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat.

Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł.

Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie Karty dla Gracza – Debit Mastercard oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Do 31 marca 2023 r. dla kwoty do 10 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 2% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 4% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążającymi rachunek Konta Jakże Osobistego na łączną wartość co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest korzyść. Oprocentowanie jest zmienne. Informacja o oprocentowaniu dostępna jest w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości płatności bezgotówkowych wykonanych w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, SwatchPAY!, Xaomi Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym. Dla usług płatności mobilnych mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe zgodnie z regulaminem danej usługi. Do płatności zbliżeniowych Apple Pay, Google Pay, SwatchPAY!, Garmin Pay, Xaomi Pay lub Fitbit Pay jest wymagane urządzenie obsługujące tę funkcję. BLIK zbliżeniowy jest dostępny na telefonach z Androidem 6.0 (lub nowszym) oraz aktywną usługą NFC.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 27,15%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta.

Szczegółowe zasady dot. wszystkich korzyści zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego. Szczegółowe informacje, w tym dotyczące trybu zawarcia umowy przez VideoSelfie, znajdują się w Regulaminie rachunków oszczędnościowo - rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulaminie kart płatniczych Alior Banku SA oraz w Regulaminie korzystania z Kanałów Elektronicznych dla klientów indywidualnych.

Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku S.A. oraz na stronie www.aliorbank.pl.

Aplikację Alior Mobile możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon ze sklepu App Store (iOS), Google Play (Android™) lub AppGallery. Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 1.03.2023 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji ›